Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-01-08   Tiltą tarp Anykščių ir Vilniaus stato piešiantys moksleiviai
 
 

Vilniuje, Valstybinės darbo inspekcijos patalpose, atidaryta Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos moksleivių piešinių paroda. Tai – pirmoji tokia paroda iš būsimojo renginių ciklo, kuris sujungs Anykščiuose  kuriančius jaunuosius menininkus bei sostinėje dirbančius Vilniaus anykštėnus.

Apie dvidešimt darbų saugaus darbo tema Anykščių paaugliai savita plakatine maniera sukūrė specialiai šiai parodai ir net padovanojo savo kūrinius Valstybinei darbo inspekcijai, kuriai vadovauja iš Anykščių krašto kilęs Mindaugas Pluktas.

Valstybinės darbo inspekcijos viršininkas Mindaugas Pluktas ir Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė

Moksleivių idėjų originalumu sužavėti inspekcijos darbuotojai iškart ėmė svarstyti, kur ir kaip panaudos savo darbe ar leidybinėse programose anykštėnų piešinių idėjas.

Už jas moksleiviams buvo atlyginta dovanomis – leidiniais ir saldainiais.

Pavasarį panašią moksleivių kūrinių parodą kelio ir kelionės tema Anykščių kūrybos ir dailės mokykla ketina surengti Generalinėje kelių direkcijoje, kuriai vadovauja kitas Vilniaus anykštėnas Virgaudas Puodžiukas.

"Tokias parodas tiesiog išprovokavo patys Vilniaus anykštėnai – mūsų mokykla nuolat sulaukia jų sambūrio dovanų, popieriaus ar kitokių medžiagų, kurios tik ir skatina kurti", – sakė kraštiečiams dėkingas Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos direktorius Arūnas Vilkončius.   

Arūno Vilkončiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...