Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2019-05-27   Kraštotyrininko Povilo Jurkšto 100-metis Viešintose
Gegužės 25 d., šeštadienį, Viešintose (Anykščių r.) vyko kraštotyrininko Povilo Jurkšto (1919–2006) 100-ųjų gimimo metinių minėjimas, pavadintas „Būtinai užeikit į mano muziejų...“.
Skaityti visą ...
 
 
2019-05-16   Anykščių akademiją baigė penktoji mokinių laida
Pasaulio anykštėnų bendrija savo gretose jungia po pasaulį ir Lietuvą pasklidusius garsius anykštėnus menininkus, mokslininkus, visuomenės ir kultūros veikėjus. Susipažinimas su tokiais žmonėmis praturtina, įkvepia, suteikia vertingų žinių ir pasitikėjimo savimi – juk jei gali kiti, galiu ir aš, tik reikia atrasti, kur būčiau naudingas kitiems ir įprasminčiau savo talentus. Būtent tokią misiją ir turi Anykščių akademija, vadovaujama rašytojo Rimanto Povilo Vanago, lydėjusio akademikus nuo pat 2014-ųjų rudens. Šiemet jau penktoji, jubiliejinė laida – didžiuojamės ir džiaugiamės į gyvenimą išėjusiais Anykščių krašto mokiniais!
Skaityti visą ...
 
 
2019-04-13   Kraštiečių bendruomenių lyderiams – įkvėpimo dozė
Balandžio 12-ąją Anykščiuose, Menų inkubatoriuje-menų studijoje, Pasaulio anykštėnų bendrijos kvietimu surengtas pirmasis Lietuvos kraštiečių bendruomenių sambūris „Lietuva, kuri sujungia“.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...