Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2019-05-13   VILNIUS: anykštėnai dalijasi Šv. Velykų nuotaika ir kartu pasitinka pavasarį (papildyta)
 
 

Mielieji Vilniaus Anykštėnai,

nuoširdžiai sveikiname Jus su Šv. Velykom, linkime Jums linksmų švenčių ir gražaus pavasario, sėkmės bei laimės ir kviečiame į Vilniaus Anykštėnų Sambūrio Atvelykio renginius.

Vilniaus anykštėnų Velykinis sveikinimas. Autorė Loreta Uzdraitė.

Balandžio 28 d., sekmadienį, per Atvelykį, 16 val. kviečiame į sudėtinį Vilniaus Anykštėnų  pikniką, kuris vyks sakurų sode Konstitucijos prospekte. Renkamės prie Juozo Mikėno skulptūros „Pirmosios kregždės“ šalia Nacionalinės dailės galerijos (Konstitucijos pr. 22). Jei tuo metu užeis ilgai lauktas lietus – susitikimui pasirinksime šalia esančią kavinę.

Gegužės 19 d., sekmadienį, 14 val. Šv. Mikalojaus bažnyčioje (Šv. Mikalojaus g. 4) vyks pagrindinė Vilniaus Anykštėnų Sambūrio pavasario šventė. Tuo metu paminėsime kun. Juozą Tumą-Vaižgantą jo 150-mečio jubiliejinių metų proga bažnyčioje, kurioje jis, gyvendamas Vilniuje, 1907–1911 m. kunigavo. Prisiminsime, kad tai pirmoji ir ilgą laiką vienintelė bažnyčia Vilniuje, kurioje pamaldos vyko lietuvių kalba, taip pat tai, kad ši bažnyčia ir parapija reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos valstybės atkūrimo 1918 metais.

Tą sekmadienį 14 val. Šv. Mišios už Juozą Tumą-Vaižgantą. Pamaldų metu giedos operos solistė Rasa Juzukonytė ir Šv. Mikalojaus bažnyčios choras (vadovas Juozas Kairys), vargonuos Kristina Karpuk.

Po Šv. Mišių vyks minėjimas, pranešimus skaitys dr. Aistė Kučinskienė ir Šv. Mikalojaus bažnyčios klebonas Aušvydas Belickas.

Maloniai kviečiame!

Pagarbiai,
Vilniaus Anykštėnų Sambūrio taryba

Loretos Uzdraitės šventinis atvirukas

 
 
    Atgal...