Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2021-05-17   Romualdo Inčirausko skulptūros nutiesė pažintinį taką Anykščiuose
Skulptoriui Romualdui Inčirauskui svarbiose vietose palikti subtilūs bei kuklūs jo paties kūriniai nutiesė pažintinį maršrutą Anykščiuose.
Skaityti visą ...
 
 
2021-01-14   Gražina Šmigelskienė: „Laisvė nėra duotybė, laisvė iškovojama“
Minint Sausio 13-osios trisdešimtąsias metines, Anykščių menų centro savanorės Eglė Pipiraitė ir Skaistė Kirstukaitė bendravo su anykštėnais, tuo metu aktyviai dalyvavusiais įvykių sūkuryje.
Skaityti visą ...
 
 
2020-12-31   Nuo paskutiniojo laiptelio į 2020-uosius atsigręžus: PAB veiklos apžvalga
Nepaisant sudėtingų ir neįprastų 2020-ųjų metų, Pasaulio anykštėnų bendrijos veikloje netrūko įdomių projektų, netikėtų pažinčių, inovatyvių idėjų ir pasiteisinusių sumanymų tąsos. Per šiuos metus miestelėnų istorijos pripildė dar tris laikraščio „Pasaulio anykštėnas“ numerius, o paskutinysis išėjo dar ir su priedu – Bendrijos nariai ir bičiuliai į namus gavo unikalų 2021- ųjų metų kalendorių, papuoštą senovinėmis Anykščių miesto nuotraukomis, darytomis fotografo Izidoriaus Girčio. Be to, startavo šiuolaikiškas tinklalaidės projektas „Labas, aš Anykščiuos“. Mieste savo vietą atrado Romualdo Inčirausko „Atminimo ženkliukai“. Netrūko susitikimų, išvykų, renginių, diskusijų ir susirašinėjimų, gvildenant miestui svarbias idėjas.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...