Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2022-11-30   Velnio tuzinu pažymėtas tryliktasis „Devilstone“ – 2023 m. liepos 13–16 dienomis Anykščiuose
 
 

Muzikos, meno ir ekstremalaus rokenrolo festivalis „Devilstone“ artėja prie simbolinio Velnio tuzino ir skelbia tryliktą kvietimą į alternatyvų kurortą. Tradiciškai vidurvasarį, 2023 m. liepos 13–16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje.

Festivalio spindesys D. Dambrausko nuotraukoje.

Po dvejų metų pandeminės pertraukos „Devilstone“ sėkmingai grįžo 2022-ųjų vasarą ir į Anykščius vėl priviliojo tūkstantinę alternatyvios muzikos, kultūros ir festivalio išsiilgusių gerbėjų minią, įprastai vadinamą „devilstoners“. Velnio skaičiumi pažymėtas ateinantis tryliktasis festivalis konceptualiai nesikeis, išlaikys savo programos esmines tradicijas ir smagiausius akcentus, bet pateiks ir naujovių.

Kas naujo?

Devilstone“ priims auditoriją jau ne per vienerius vartus, o atvers du įėjimus iš skirtingų Dainuvos slėnio pusių. Festivalio teritorijoje atsiras „Puikus naujas kempingas“, taip pat bus atidarytas trečias parkingas, atsivers daugiau Šventosios upės paplūdimio. Daugiau erdvės bus skirta menų programos „Masinė Hipnozė“ menams, instaliacijoms ir performansams. Kaip įprasta, festivalis vartus atvers ketvirtadienį ryte ir jau pačią pirmą dieną įjungs „Rytų“ ir „Miražų“ scenas.

Nors tryliktasis „Devilstone“ pasitiks komfortabiliais teritoriniais pasikeitimais, bet svarbiausi festivalio elementai išliks – „Vakarai“, „Rytai“, „Barbablu“ ir „Miražai“ – keturios scenos, iliustruojančios festivalį ir jo muziką: ekstremalus metalas, rokenrolas, keisti, alternatyvūs eksperimentai ir tamsi šokių muzika.

45 grupės numatytos „Devilstone“ programoje, kurios pagrindą sudaro iš toli atvykstančių atlikėjų muzika. „Kablys Club“ kuruojamuose „Miražuose“ – dvylika aktualių ir itin šoklių DJs.

Pirmieji „Devilstone“ vardai tik kitais metais, o pirmieji bilietai – nuo gruodžio 1 d.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

 
 
    Atgal...