Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2023-07-10   Apdovanoti Kauno arkivyskupijos bendruomenės lyderiai
 
 

Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas savo dekretais skyrė apdovanojimus grupei arkivyskupijos bendruomenės narių.

Šiluvos Dievo Motinos medalis – aukščiausias arkivyskupijos garbės ženklas – jiems skirtas už nuoširdų ir gyvą krikščioniškojo tikėjimo ir gyvenimo liudijimą, iniciatyvumą atliekant pačias įvairiausias tarnystes, uoliai rūpinantis bendruomenių poreikiais.

Tarp apdovanotųjų – buvęs Kavarsko parapijos klebonas, šiuo metu tarnaujantis Kėdainių krašte, kunigas Norbertas MARTINKUS. Jis įvertintas už rūpestingai eitas Kėdainių dekano pareigas, rūpestį gyvąja Bažnyčia bei savo kunigiškojo pašaukimo nuoširdų liudijimą.

Apdovanojimo sulaukė Kurklių bažnyčios zakristijonas Martynas ČENYS – už nuoširdų rūpinimąsi Kurklių Šv. Jurgio parapijos bažnyčia bei bendruomenės reikalais, atsiliepimą ir jautrumą žmonių vargui, parapijos bendruomenės telkimą, nesavanaudišką ir veiksmingą pagalbą parapijai ir krikščioniško gyvenimo džiugų liudijimą.

Kauno arkivyskupijos garbės ženklu įvertintas ir kavarskietis bažnyčios zakristijonas Vytautas JASIKONIS – už nuoširdų rūpinimąsi Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo parapijos bažnyčia, geranorišką pagalbą sprendžiant parapijos reikalus, parodytą iniciatyvą, buriant ir palaikant bendruomenę, bendruomeniškumo ir artimo meilės santykių kūrimą.

Kaip skelbia Kauno arkivyskupijos kurija, apdovanojimus Kauno arkivyskupas K. Kėvalas įteikė 2023 m. birželio 24 d. Kauno arkikatedroje bazilikoje, švenčiant Šv. Jono Krikštytojo Gimimo iškilmę.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...