Loreta DAUGĖLIENĖ
Biografija rengiama. Rašykite el. p.: info@anykstenai.lt
  Gimimo data: 1970-05-08
Gimimo vietovė: Šilalės r.

Trumpai:
Matematikė, pedagogė informacinių technologijų mokytoja ekspertė, vadovė

2017-10-07   |   Spausdinti

Augo Anykščiuose, 1988 m. baigė Anykščių 3-ąją vidurinę mokyklą (dabar – Antano Baranausko pagrindinė mokykla). 1988–1993 m. studijavo Vilniaus universiteto Matematikos fakultete, įgijo matematikės išsilavinimą.

Nuo 1993 m. L. Daugėlienė gyvena ir dirba Anykščiuose.

Ji buvo Anykščių rajono savivaldybės administracijos informacinių technologijų specialistė, dirbo Anykščių A. Vienuolio gimnazijoje informatikos mokytoja.

2002 m. ji neakivaizdžiai baigė studijas Kauno technologijos universiteto Informatikos fakultete ir įgijo informatikos mokytojos išsilavinimą.

2006–2013 m. L. Daugėlienė dirbo Anykščių Antano Baranausko vidurinėje mokykloje, po mokyklos pertvarkymo 2013–2016 m. – Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje, buvo matematikos ir informacinių technologijų mokytoja. 2010–2014 m. ji buvo ir Kavarsko (Anykščių r.) vidurinės mokyklos informacinių technologijų mokytoja, nuo 2014 m. yra Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro informacinių technologijų mokytoja. Ji yra matematikos mokytoja metodininkė ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė.

Nuo 2016 m. rugsėjo ji yra Kavarsko pagrindinės mokyklos – daugiafunkcio centro direktorė ir Anykščių Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus vedėja.

L. Daugėlienė yra Lietuvos kompiuterininkų sąjungos narė, ECDL (European Computer Driving Licence – Europos kompiuterio vartotojų pažymėjimų) centro testuotoja, nuo 2004 m. – Anykščių rajono informacinių technologijų mokytojų metodinio ratelio pirmininkė.

Ji veda informacinių ir komunikacinių technologijų panaudojimo įvairiose srityse bei kompiuterinio raštingumo kursus ir mokymus, skaito pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose apie informacinių technologijų taikymą mokykloje, vedė seminarus apie interaktyvios lentos "Smart Board" panaudojimą. Kartu su mokiniais ji dalyvauja įvairiose konkursuose, projektuose, Nacionalinės moksleivių akademijos veikloje.

L. Daugėlienė yra Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių rajono skyriaus narė, kaip šios partijos kandidatė 2011 ir 2015 m. dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės tarybos rinkimuose.

Pirmą kartą surengtuose Geriausio Anykščių rajono mokytojo rinkimuose ji buvo nominuota kaip viena iš keturių kandidatų į šį apdovanojimą (2017 m.).

Laisvalaikiu mėgsta skaityti knygas, keliauti.

Ištekėjusi, vyras Gintaras Daugėla – pedagogas technologijos mokytojas metodininkas, vadovas.