Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

Anykščiai – ne tik taškas pasaulio žemėlapyje, ne tik žalias ir įvairus kraštas netoli Lietuvos vidurio.

Anykščiai su savo krašto žiniomis, su anykštėnų darbais ir sumanymais, su veiklos pėdsakais XXI a. pradžioje gyvena ir internete.

Nuo 2006-ųjų vasaros veikianti svetainė www.anykstenai.lt per šešiolika metų savo skaitmeniniame archyve sukaupė ir pateikia turtingą Anykščių krašto mozaiką:

– daugiau kaip 1760 naujienų, atspindinčių anykštėnų veiklą ir pasisakymus, kaupiančių istorines žinias Anykščių krašto vertybėms pažinti;

– Vietovių žinyne pateikia vis atnaujinamas ir papildomas žinias apie 930 vietovių;

– Biografijų žinyne pristato daugiau kaip 2700 žmonių, daugiau ar mažiau susijusių su Anykščių kraštu ir savo darbai turtinančių Lietuvą.

Nuo 2014-ųjų svetainėje atverčiamas ir Anykščių krašto fotoalbumas, kuriame kaupiasi daugiausia XX a. nuotraukos iš įvairių Anykščių krašto vietų. Albumas vaizdu ir žodžiu pasakoja apie anykštėnų gyvenimą, primiena išnykusius vaizdus, iš atminties dylančius veidus, jau pamirštą buitį.

Žinias apie albume skelbiamas nuotraukas galima papildyti, priduriant savo komentarą – tokią galimybę turi šiuo metu svetainėje užsiregistravę daugiau kaip 500 nuolatinių jos lankytojų. Tik registracija šioje svetainėje leidžia pasiekti ir joje sukauptus užsiregistravusiųjų anykštėnų kontaktinius duomenis.

Viešnagė svetainėje www.anykstenai.lt – ne tik laisvalaikio pramoga. Tai vaistai, kurie stiprina meilę Anykščių kraštui, padeda suprasti, kodėl anykštėnai jį myli ir juo didžiuojasi. Čia – visa tai, kas Anykščiuose niekuomet nesensta ir nepraranda vertės.

Sveiki atvykę į skaitmeninius Anykščius, esančius visame pasaulyje!

Tautvydas Kontrimavičius,

svetainės administratorius

 
 
    Atgal...