Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 

          Mes, forumo “Anykščiai ir anykštėnai” dalyviai, išgirdę ir įvertinę aktyviosios Anykščių bendruomenės mintis bei pageidavimus, šiandien kreipiamės į visus Anykščių miesto gyventojus.

Neskirdami anykštėnų amžiaus ar išsilavinimo, politinių nuostatų ar pragyvenimo lygio, mes raginame Jus patikėti, kad kiekvienas bendruomenės narys gali būti savo miesto šeimininkas, jei žinos, ką čia būtina padaryti, ką ir kaip jis pats gali nuveikti.

Mes skelbiame principinę nuostatą, kad Anykščiai siekia tapti kurortine vietove.

Permainos, kurios leistų eiliniam rajono centrui tapti pripažintu kurortu, gali vykti, nelaukiant administracinių valdžios sprendimų. Todėl mes kviečiame visus bendruomenės narius savo gyvenimo ir kasdieninės veiklos principais palaikyti tokią nuostatą ir kurti Anykščiuose šiuolaikinį kurortą: švarų, jaukų, patogų, įsimenantį, patrauklų svečiams ir mielą patiems šeimininkams miestą.

Mes raginame Anykščių miesto gyventojus burtis į mažąsias miesto bendruomenes ir tikime, kad tokia visuomeninė iniciatyva sulauks vietos valdžios paskatinimo.

Kaimynai su kaimynais, šios ir gretimos gatvės gyventojai – tai patys tvirčiausi Anykščių kolektyvai, kurie gali geriausiai išgydyti akimis aprėpiamos ir ranka pasiekiamos miesto teritorijos skaudulius, sudrausminti teršėją, sustabdyti niekdarį, pagaliau – įžvelgti problemą ir pasiūlyti būdą jai spręsti.

Mes raginame nuo šiol laikytis Anykščiuose naujo principo: “Mano asmeninė pareiga – miesto švara ir grožis”.

Tikime, kad mieste artimiausiu metu bus sukurta sistema, kuri skatins visus bendruomenės narius nelikti abejingais, patikėti, kad kiekvieno balsas, kiekvieno iniciatyva ir dėmesys padeda stiprinti Anykščių, kaip švaraus ir tvarkingo miesto, reputaciją.

2006 m. balandžio 28 d.,

Anykščiai

 
 
    Atgal...