Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

Susirinkę į Penktąjį pasaulio anykštėnų suvažiavimą, mes džiaugiamės augančiais ir gražėjančiais Anykščiais, tapusiais kurortiniu miestu, didžiuojamės jo pulsuojančiu kultūriniu gyvenimu, švietimo židiniais, stropiai saugomu Lietuvos Laisvės kovų, literatūros klasikų paveldu, literatūrinių tradicijų puoselėjimu, nauja rašytojų karta.

Mes taip pat didžiuojamės Anykštėnų kasdieniu darbštumu ir pasiekimais. Mūsų susivienijimas į Pasaulio anykštėnų bendriją padeda mums justi vieniems kitų rūpesčius ir džiaugtis mūsų bendra sėkme.

Kreipiamės į Jus, Anykštėnai, ir kviečiame, kad ir kur Jūs bebūtumėte, prisiminti ir mylėti Anykščių kraštą, bendrauti su jo žmonėmis, puoselėti jo kultūrą, švietimą ir verslą, remti vieniems kitų iniciatyvas.

Greit Lietuva minės pirmojo paminėjimo šaltiniuose Tūkstantmetį. Tą proga kviečiame visus įsigilinti ir sukaupti žinias apie visus Anykščių ir Anykščių krašto Lietuvos valstybės kūrėjus, jos mylėtojus, kovotojus už jos laisvę ir visuomenės veikėjus, radusius laimę, dirbant tautai ir savo valstybei. Grąžinkime juos į mūsų atmintį ir priimkime į mūsų gyvenimą. Taip  mūsų pasidarys daugiau, tapsime dar turtingesni savo paveldu.

Anykščiai jau turi saitų su senosios Lietuvos valstybės pradžia. Saugokime tokią tradiciją ir gilinkimės į šį istorinį pažinimą.

Mes tikimės, kad šis Anykštėnų suvažiavimas sustiprins bendravimą ir bičiulystę, kuri mus ves į Anykščių krašto ir visos Lietuvos gražinimą ir turtinimą.

 
 
    Atgal...